دبستان و پیش دبستان دخترانه غیر دولتی گلهای یاسین

دبستان و پیش دبستان دخترانه غیر دولتی گلهای یاسین واقع در فلکه اول تهرانپارس بعنوان بهترین دبستان دخترانه در شرق تهران دارای امکاناتی نظیر دوربین مدار بسته جهت تأمین امنیت دانش آموزان ، بوفه با ارائه غذا و میان وعده ی گرم با رعایت کلیه اصول بهداشتی و سلامت تغذیه ای ، سالن غذا خوری ، سرویس رفت و برگشت برای رفاه حال اولیا و دانش آموزان ، کلاس هایی با نور کافی و پنجره ، حیاطی مناسب برای گذراندن زنگ تفریح دانش آموزان ، لوازم ورزشی مناسب و امکان اعزام دانش آموزان به سالن ورزشی مجهز ، سایت کامپیوتری جهت برگزاری کلاس عملی کامپیوتر ، تخته هوشمند ، آزمایشگاه ، کتابخانه و … می باشد.

دبستان غیردولتی گلهای یاسین محیطی شاد در کنار آموزش فراهم آورده.
در این دبستان برنامه های گوناگونی برگزار می شود که همه آنها با رویکرد آموزشی و مهارتی برای دانش آموزان می باشد.
مدیریت و کادر اجرایی و آموزگاران تلاش بر این دارند که آموزش همراه با بازی و انجام فعالیت های عملی آموزشی برای دانش آموزان عزیز گلهای یاسین داشته باشند لذا در این روش یادگیری و پیشرفت دانش آموزان بهتر و با کیفیت بالاتری انجام می شود و این عزیزان اوقات بسیار خوشی را در مدرسه سپری می کنند.

ما کلاسهای فوق برنامه ای برگزار می کنیم که در روند آموزش و پرورش فرزندان نازنین شما بسیار تأثیر چشم گیری دارد.

دبستان گلهای یاسین دارای کادر آموزشی مجرب و به روز می باشد که با به کارگیری روش تدریس نوین و‌ خلاق آموزش به همراه اوقات شاد و مفرحی را برای دانش آموزان فراهم می کند.

همچنین اردوهایی که برنامه ریزی می شود در کنار تفریح آموزش هایی به همراه دارد .

برگزاری کلاس های مهارت های زندگی ، فرشته های نازنین گلهای یاسین را برای انتخاب های درست زندگی ، طریقه مقابله درست با مسائل پیش رویشان و … آماده می سازد .
همچنین در مناسبت های مختلف جشن ها و برنامه های مرتبط برگزار می شود که لحظات خاطره انگیزی برای دانش آموزان عزیز به همراه دارد.
در این آموزشگاه تدابیری اندیشیده شده است که در ایام تعطیل تدریس ادامه داشته باشد و لطمه ای به آموزش دانش آموزان وارد نشود و با برگزاری چالش های مختلف من جمله تدریس توسط دانش آموز ، انجام کارهای هنری ، آزمایش های گوناگون ، انجام فنون مهارت های زندگی ، مسابقات با پیرامون مختلف و … دانش آموزان را تشویق به شرکت در برنامه های طراحی شده میکند.

جلسه آموزش همکاران جهت راه اندازی کلاس های آنلاین
اولین جلسه شورا جهت برنامه ریزی آغاز سال تحصیلی جدید
تجلیل از آموزگار پایه ششم سرکار خانم کیا جهت کسب رتبه اول مسابقات طرح جابربن حیان در منطقه

معرفی مدیر دبستان سرکار خانم شیخانی

دبستان دخترانه گلهای یاسین
جلسه آموزش اولیا جهت نحوه شرکت در کلاس های آنلاین
ضد عفونی کردن مکان جلسات اولیا و مربیان